Welcome to our online store!

Alternátor-0120488291

Stručný popis:

120469001, 120469019, 120469039, 120469101, 120469103, 120469509, 120469686, 120469982, 120488256, 120488277, 120488278, 120488282, 120488291, 120489231, 120489282, 120489316, 986033510, 986034270, 98660041034440, 333440, 98660043827400, 33: 3440, 3741, 3744, 4103 , 4389, 6033GB3010, 6033GB3023, 6033GB3047, 6033GB3055, 6033GB3083, 3255439, 3283780, 894300, 986041090, 986047870, 1244492, 1267235, 1274480, 1350515, 1351309700146, 8114,2972,943 V836659786, 943357261, F063075, 1177464, 11209422, AAN3112, AELD077, 10018258, LRA00973, LRA02504, LRA2504, LRA973, LRB00138, LRB138, 72735586, MG587, 51261017214, 5240151022,715291,541 91540702, 91541502, 91549902, 9154990280, 95407002, 101542002, 101548202, 101548902, 10154890280, 101549202, 10154920280, 10548902 , 3661502350, A0091549902, A0091549902, A0091549902, A009154990280, A0101548902, A0101548492802, A010156589, 510372, 9AR3927G, 20402404


Detail produktu

O nás

OEM kód

Použitelná vozidla

servis

Štítky produktu

0120488291 Proud (A) 100
Otáčení CW
Typ kladky Není osazeno
Typ kladky Pevný
Drážky kladky 2
Kód zástrčky 243

  • Předchozí:
  • Další:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Naše společnost — Nitel Motors je vynikajícím výrobcem převodových spouštěčů a jejich komponentů.Přísně jsme prošli mezinárodním systémem kvality ISO/TS 16949-2009.Mezi naše spokojené produkty patří řady Delco 38MT a 39 MT, řada Bosch, řada Mitsubishi, řada Prestolite, řada Hitachi, více než 10 sérií a 100 modelů startovacích motorů.Naše produkty jsou vhodné pro mnoho druhů motorů a nákladních vozidel, jako jsou motory Cummins, motory Deutz, nákladní vozy Freightliner, mezinárodní nákladní vozy, motory Caterpiller, Volvo Trucks, Mack Trucks, Renault Trucks, DAF Trucks, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Nákladní automobily, Mercedes Trucks, Isuzu Trucks, Nissan Trucks, motory Weichai Power, Sinotruk, motory DCEC, motory CCEC, motory Shanghai Diesel, motory Dalian Diesel a tak dále.
    jsme si velmi jisti, že když s námi spolupracujete, můžeme usilovat o společný rozvojový zisk.
    Garantujeme kvalitu.

    Garantujeme servis.
    Garantujeme užitečný čas.
    Garantujeme dodací lhůtu.
    Důvěřujte nám, vyberte si nás, přijďte k nám.
    MOTORY NITEL
    Mobil |Whatsapp |Wechat: +86 13326253833
    E-mail: carina-motors@hotmail.com
    Web: www.nitel-motors.com
    BOSCH 120469001
    BOSCH 120469019
    BOSCH 120469039
    BOSCH 120469101
    BOSCH 120469103
    BOSCH 120469509
    BOSCH 120469686
    BOSCH 120469982
    BOSCH 120488256
    BOSCH 120488277
    BOSCH 120488278
    BOSCH 120488282
    BOSCH 120488291
    BOSCH 120489231
    BOSCH 120489282
    BOSCH 120489316
    BOSCH 986033510
    BOSCH 986034270
    BOSCH 986034400
    BOSCH 986037410
    BOSCH 986037440
    BOSCH 986041030
    BOSCH 986043890
    BOSCH 3351
    BOSCH 3427
    BOSCH 3440
    BOSCH 3741
    BOSCH 3744
    BOSCH 4103
    BOSCH 4389
    BOSCH 6033GB3010
    BOSCH 6033GB3023
    BOSCH 6033GB3047
    BOSCH 6033GB3055
    BOSCH 6033GB3083
    CUMMINS 3255439
    CUMMINS 3283780
    DAF 894300
    DAF 986041090
    DAF 986047870
    DAF 1244492
    DAF 1267235
    DAF 1274480
    DAF 1350515
    DAF 1357591
    DAF 297297
    DAF 393746
    DAF 613097
    DAF 894300
    FENDT 1800111482
    FENDT V836659786
    FIAT / MARELLI 943357261
    JOHN DEERE F063075
    KHD 1177464
    LETRIKA (ISKRA) 11209422
    LETRIKA (ISKRA) AAN3112
    LEYLAND AELD077
    LIEBHERR 10018258
    LUCAS LRA00973
    LUCAS LRA02504
    LUCAS LRA2504
    LUCAS LRA973
    LUCAS LRB00138
    LUCAS LRB138
    MAHLE 72735586
    MAHLE MG587
    MUŽ 51261017214
    MUŽ 51261017215
    MERCEDES-BENZ 51542402
    MERCEDES-BENZ 715424002
    MERCEDES-BENZ 71542402
    MERCEDES-BENZ 71548102
    MERCEDES-BENZ 81543102
    MERCEDES-BENZ 91540602
    MERCEDES-BENZ 91540620
    MERCEDES-BENZ 91540702
    MERCEDES-BENZ 91541502
    MERCEDES-BENZ 91549902
    MERCEDES-BENZ 9154990280
    MERCEDES-BENZ 95407002
    MERCEDES-BENZ 101542002
    MERCEDES-BENZ 101548202
    MERCEDES-BENZ 101548902
    MERCEDES-BENZ 10154890280
    MERCEDES-BENZ 101549202
    MERCEDES-BENZ 10154920280
    MERCEDES-BENZ 10548902
    MERCEDES-BENZ 3661502350
    MERCEDES-BENZ A0091549902
    MERCEDES-BENZ A009154990280
    MERCEDES-BENZ A0101548902
    MERCEDES-BENZ A010154890280
    MERCEDES-BENZ A0101549202
    MERCEDES-BENZ A010154920280
    MERCEDES-BENZ A010548902
    PERKINS 2871C201
    VALEO 2940780
    VALEO 436589
    VALEO 510372
    VALEO 9AR3927G
    VOLVO 20402404
    Udělat Modelka Typ Rok Info
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 – 2002 11946ccm, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 – 2002 11946ccm, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 AK 2003 - 11946ccm, 320HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 K 2003 - 11946ccm, 320HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 AK 1997 – 2002 11946 ccm, 354HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 K 1997 – 2002 11946 ccm, 354HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 A 2002 - 11946ccm, 360HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 AK 2003 - 11946ccm, 360HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 K 2003 - 11946ccm, 360HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 AK 1997 – 2002 11946 ccm, 394HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 K 1997 – 2002 11946 ccm, 394HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 K 2003 - 11946 ccm, 408 koní
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 AK 1997 – 2002 11946 ccm, 428 koní
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 K 1997 – 2002 11946 ccm, 428 koní
    MERCEDES-BENZ AXOR 2635 B 2005 - 11967ccm, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 B 2011 - 6374 ccm, 279 koní
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374 ccm, 279 koní
    MERCEDES-BENZ AXOR 3228 C 2002 – 2004 6374 ccm, 279 koní
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 2004 - 11967ccm, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 B 2004 – 2005 11967ccm, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 B 2004 – 2005 11967ccm, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 K -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 2004 - 11967ccm, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 B 2004 - 11967ccm, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 B 2005 - 11967ccm, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 K 2009 - 11967ccm, 354HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4140 K 2009 - 11967ccm, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 4143 K 2009 - 11967ccm, 428HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374 ccm, 252 koní
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374 ccm, 279 koní
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374 ccm, 231 koní
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 11967ccm, 252HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374 ccm, 279 koní
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374 ccm, 245 koní
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374 ccm, 279 koní
    MERCEDES-BENZ I CITO 130 kW 1999 - 4249 ccm, 177 koní
    ERCEDES-BENZ UNIMOG V 5000 2002 - 4801 ccm, 218 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG V 5000 2002 - 6374 ccm, 231 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG V 5000 2012 - 4801 ccm, 218 koní
    MERCEDES-BENZ PESTRÝ 613 D -  
    MERCEDES-BENZ PESTRÝ 615 D -  
    MERCEDES-BENZ PESTRÝ 810 DT (670 398) 1996 - 4250 ccm, 4 válec, 102 HP
    MERCEDES-BENZ PESTRÝ 813 D -  
    MERCEDES-BENZ PESTRÝ 813 DA -  
    MERCEDES-BENZ PESTRÝ 814 DT (670 398) 1996 - 4250 ccm, 4 válec, 136 HP
    MERCEDES-BENZ PESTRÝ 815 D -  
    MERCEDES-BENZ PESTRÝ 815 DA -  
    MERCEDES-BENZ PESTRÝ 816 DT (670 398) 1996 - 4250 ccm, 4 válec, 152 HP
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675 ccm, 125 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 300 2000 - 4249 ccm, 150 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 300 2000 - 4249 ccm, 177 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG V 3000 2002 - 4249 ccm, 150 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG V 3000 2002 - 4249 ccm, 177 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ve 400 2000 - 4249 ccm, 177 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ve 400 2000 - 6374 ccm, 231 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4249 ccm, 150 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4249 ccm, 177 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4801 ccm, 218 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 500 -  
    MERCEDES-BENZ UNIMOG V 5000 2002 - 4801 ccm, 218 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG V 5000 2002 - 6374 ccm, 231 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG V 5000 2012 - 4801 ccm, 218 koní
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928ccm, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928 ccm, 476 koní
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 11967ccm, 354HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928ccm, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 ccm, 476 koní
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928ccm, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 ccm, 476 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675 ccm, 125 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 300 2000 - 4249 ccm, 150 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 300 2000 - 4249 ccm, 177 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG V 3000 2002 - 4249 ccm, 150 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG V 3000 2002 - 4249 ccm, 177 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ve 400 2000 - 4249 ccm, 177 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Ve 400 2000 - 6374 ccm, 231 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4249 ccm, 150 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4249 ccm, 177 koní
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Na 4000 2002 - 4801 ccm, 218 koní
    MERCEDES-BENZ ZETROS 1833 A 2008 - 7201 ccm, 326 koní
    MERCEDES-BENZ ZETROS 2733 A 2008 - 7201 ccm, 326 koní

    Kvalita Nitel Warrty:

    Všechny naše produkty poskytují jednoroční záruční servis.Pokud se vyskytne jakýkoli problém s kvalitou samotného produktu od data nákupu, po potvrzení naším oddělením kontroly kvality poskytneme zcela nové produkty zdarma.

    Firemní cíl Nitel:

    Spokojenost zákazníků je naším cílem a upřímně doufáme, že navážeme dlouhodobé stabilní vztahy spolupráce se zákazníky za účelem společného rozvoje trhu.Společné budování brilantních zítřků! Naše společnost považuje „rozumné ceny, efektivní výrobní čas a dobrý poprodejní servis“ za naši zásadu.Doufáme, že spolupracujeme s více zákazníky pro vzájemný vývoj a výhody.Vítáme potenciální kupce, aby nás kontaktovali.
    Většina problémů mezi dodavateli a klienty je způsobena špatnou komunikací.Z kulturního hlediska se dodavatelé mohou zdráhat zpochybňovat věci, kterým nerozumí.Odbouráváme tyto bariéry, abychom zajistili, že dostanete to, co chcete, na úroveň, kterou očekáváte, a kdy to chcete.Naším kritériem je rychlejší dodací lhůta a požadovaný produkt.

     

  • Zde napište svou zprávu a pošlete nám ji