Welcome to our online store!

Alternátor-0124655012

Stručný popis:

124555036, 124655012, 124655012, 124655019, 12465550, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 74204666317, 74204666317, 7420462899, 7420862899, 20466317, 20849352, 208508236, 2142


Detail produktu

O nás

OEM kód

Použitelná vozidla

Štítky produktu

0124655012 Napětí (V) 24
Proud (A) 110
Otáčení CW
Typ kladky Pevný
Drážky kladky 8
Průměr kladky (mm) 73
Terminál B+ (30) M8
Kód zástrčky 167

  • Předchozí:
  • Další:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Naše společnost — Nitel Motors je vynikajícím výrobcem převodových spouštěčů a jejich komponentů.Přísně jsme prošli mezinárodním systémem kvality ISO/TS 16949-2009.Mezi naše spokojené produkty patří řady Delco 38MT a 39 MT, řada Bosch, řada Mitsubishi, řada Prestolite, řada Hitachi, více než 10 sérií a 100 modelů startovacích motorů.Naše produkty jsou vhodné pro mnoho druhů motorů a nákladních vozidel, jako jsou motory Cummins, motory Deutz, nákladní vozy Freightliner, mezinárodní nákladní vozy, motory Caterpiller, Volvo Trucks, Mack Trucks, Renault Trucks, DAF Trucks, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Nákladní automobily, Mercedes Trucks, Isuzu Trucks, Nissan Trucks, motory Weichai Power, Sinotruk, motory DCEC, motory CCEC, motory Shanghai Diesel, motory Dalian Diesel a tak dále.
    jsme si velmi jisti, že když s námi spolupracujete, můžeme usilovat o společný rozvojový zisk.
    Garantujeme kvalitu.

    Garantujeme servis.
    Garantujeme užitečný čas.
    Garantujeme dodací lhůtu.
    Důvěřujte nám, vyberte si nás, přijďte k nám.
    MOTORY NITEL
    Mobil |Whatsapp |Wechat: +86 13326253833
    E-mail: carina-motors@hotmail.com
    Web: www.nitel-motors.com
    BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Udělat Modelka Typ Rok Info
    RENAULT TRUCKS KERAX 460,32 2006 - 12800 ccm, 461 koní
    RENAULT TRUCKS KERAX 500,32 2006 - 12800 ccm, 500 koní
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 440,19 2009 - 12800 ccm, 440 koní
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460,18 T 2006 - 12800 ccm, 461 koní
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12 100 ccm, 340 koní
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12 100 ccm, 380 koní
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12 100 ccm, 340 koní
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12 100 ccm, 380 koní
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12 100 ccm, 420 koní
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12 100 ccm, 460 koní
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 ccm, 420 koní
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 ccm, 460 koní
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800 ccm, 500 koní
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800 ccm, 500 koní
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800ccm, 380HP
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800 ccm, 420 koní
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800 ccm, 460 koní
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800 ccm, 500 koní
  • Zde napište svou zprávu a pošlete nám ji